RR1220P-1021-D-M
MFR.Part #
RR1220P-1021-D-M
Description
-55℃~+125℃ 1.02kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS