RR0816Q-95R3-D-95R
MFR.Part #
RR0816Q-95R3-D-95R
JLCPCB Part #
C4144670
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS