RR0816Q-73R2-D-84R
MFR.Part #
RR0816Q-73R2-D-84R
JLCPCB Part #
C2100442
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 73.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS