RR0816Q-69R8-D-82R
MFR.Part #
RR0816Q-69R8-D-82R
JLCPCB Part #
C2100772
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 69.8Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS