RR0816Q-63R4-D-78R
MFR.Part #
RR0816Q-63R4-D-78R
JLCPCB Part #
C4114349
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS