RR0816Q-51R1-D-69R
MFR.Part #
RR0816Q-51R1-D-69R
JLCPCB Part #
C2085888
Description
-55℃~+125℃ 51.1Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS