RR0816Q-49R9-D-68R
MFR.Part #
RR0816Q-49R9-D-68R
JLCPCB Part #
C2074043
Description
-55℃~+125℃ 49.9Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS