RR0816Q-470-D
MFR.Part #
RR0816Q-470-D
JLCPCB Part #
C2074150
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS