RR0816Q-44R2-D-63R
MFR.Part #
RR0816Q-44R2-D-63R
JLCPCB Part #
C4334869
Description
-55℃~+125℃ 44.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS