RR0816Q-33R2-D-51R
MFR.Part #
RR0816Q-33R2-D-51R
JLCPCB Part #
C3992782
Description
-55℃~+125℃ 33.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS