RR0816Q-270-D
MFR.Part #
RR0816Q-270-D
JLCPCB Part #
C4162681
Description
-55℃~+125℃ 27Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS