RR0816Q-22R1-D-34R
MFR.Part #
RR0816Q-22R1-D-34R
JLCPCB Part #
C4234180
Description
-55℃~+125℃ 22.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS