RR0816Q-15R4-D-19R
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0816Q-15R4-D-19R
JLCPCB Part #
C2100770
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 15.4Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS