RR0816Q-14R3-D-16R
MFR.Part #
RR0816Q-14R3-D-16R
JLCPCB Part #
C4282801
Description
-55℃~+125℃ 14.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS