RR0816Q-120-D
MFR.Part #
RR0816Q-120-D
JLCPCB Part #
C2091021
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS