RR0816Q-11R8-D-08R
MFR.Part #
RR0816Q-11R8-D-08R
JLCPCB Part #
C2101584
Description
-55℃~+125℃ 11.8Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS