RR0816P-9532-D-95C
MFR.Part #
RR0816P-9532-D-95C
JLCPCB Part #
C2101203
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 75V 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS