RR0816P-9530-D-95A
MFR.Part #
RR0816P-9530-D-95A
JLCPCB Part #
C2100491
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 75V 953Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS