RR0816P-8061-D-88H
MFR.Part #
RR0816P-8061-D-88H
JLCPCB Part #
C2074645
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 75V 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS