RR0816P-6981-D-82H
MFR.Part #
RR0816P-6981-D-82H
JLCPCB Part #
C3954913
Description
-55℃~+125℃ 6.98kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS