RR0816P-6040-D-76A
MFR.Part #
RR0816P-6040-D-76A
JLCPCB Part #
C4140371
Description
-55℃~+125℃ 604Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS