RR0816P-5620-D-73A
MFR.Part #
RR0816P-5620-D-73A
JLCPCB Part #
C4311233
Description
-55℃~+125℃ 562Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS