RR0816P-5361-D-71H
MFR.Part #
RR0816P-5361-D-71H
JLCPCB Part #
C2101309
Description
-55℃~+125℃ 5.36kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS