RR0816P-5111-D-69H
MFR.Part #
RR0816P-5111-D-69H
JLCPCB Part #
C2092260
Description
-55℃~+125℃ 5.11kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS