RR0816P-4320-D-62A
MFR.Part #
RR0816P-4320-D-62A
JLCPCB Part #
C2085901
Description
-55℃~+125℃ 432Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS