RR0816P-393-D
MFR.Part #
RR0816P-393-D
JLCPCB Part #
C4073579
Description
-55℃~+125℃ 39kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS