RR0816P-3573-D-54D
MFR.Part #
RR0816P-3573-D-54D
JLCPCB Part #
C2092266
Description
-55℃~+125℃ 357kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS