RR0816P-3482-D-53C
MFR.Part #
RR0816P-3482-D-53C
JLCPCB Part #
C2092372
Description
-55℃~+125℃ 34.8kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS