RR0816P-3481-D-53H
MFR.Part #
RR0816P-3481-D-53H
JLCPCB Part #
C4086587
Description
-55℃~+125℃ 3.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS