RR0816P-3480-D-53A
MFR.Part #
RR0816P-3480-D-53A
JLCPCB Part #
C4071507
Description
-55℃~+125℃ 348Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS