RR0816P-334-D
MFR.Part #
RR0816P-334-D
JLCPCB Part #
C2074157
Description
-55℃~+125℃ 330kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS