RR0816P-3322-D-51C
MFR.Part #
RR0816P-3322-D-51C
JLCPCB Part #
C4092724
Description
-55℃~+125℃ 33.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS