RR0816P-2552-D-40C
MFR.Part #
RR0816P-2552-D-40C
JLCPCB Part #
C4286191
Description
-55℃~+125℃ 25.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS