RR0816P-2261-D-35H
MFR.Part #
RR0816P-2261-D-35H
JLCPCB Part #
C4350411
Description
-55℃~+125℃ 2.26kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS