RR0816P-2050-D-31A
MFR.Part #
RR0816P-2050-D-31A
JLCPCB Part #
C3968853
Description
-55℃~+125℃ 205Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS