RR0816P-1872-D-27C
MFR.Part #
RR0816P-1872-D-27C
JLCPCB Part #
C4101849
Description
-55℃~+125℃ 18.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS