RR0816P-1821-D-26H
MFR.Part #
RR0816P-1821-D-26H
JLCPCB Part #
C4338132
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS