RR0816P-1743-D-24D
MFR.Part #
RR0816P-1743-D-24D
JLCPCB Part #
C2100396
Description
-55℃~+125℃ 174kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS