RR0816P-1741-D-24H
MFR.Part #
RR0816P-1741-D-24H
JLCPCB Part #
C2100481
Description
-55℃~+125℃ 1.74kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS