RR0816P-1653-D-22D
MFR.Part #
RR0816P-1653-D-22D
JLCPCB Part #
C2092632
Description
-55℃~+125℃ 165kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS