RR0816P-163-D
MFR.Part #
RR0816P-163-D
JLCPCB Part #
C2074017
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 62.5mW 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS