RR0816P-1401-D-15H
MFR.Part #
RR0816P-1401-D-15H
JLCPCB Part #
C2086226
Description
-55℃~+125℃ 1.4kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS