RR0816P-1183-D-08D
MFR.Part #
RR0816P-1183-D-08D
JLCPCB Part #
C2092606
Description
-55℃~+125℃ 118kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS