RR0816P-1182-D-08C
MFR.Part #
RR0816P-1182-D-08C
JLCPCB Part #
C2100696
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS