RR0816P-1053-D-03D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0816P-1053-D-03D
JLCPCB Part #
C2100550
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 105kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS