RR0510R-90R9-D
MFR.Part #
RR0510R-90R9-D
JLCPCB Part #
C4223597
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS