RR0510R-820-D
MFR.Part #
RR0510R-820-D
JLCPCB Part #
C2085360
Description
-55℃~+125℃ 25V 62.5mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS