RR0510R-54R9-D
MFR.Part #
RR0510R-54R9-D
JLCPCB Part #
C4068570
Description
-55℃~+125℃ 54.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS