RR0510R-23R7-D
MFR.Part #
RR0510R-23R7-D
JLCPCB Part #
C3944940
Description
-55℃~+125℃ 23.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS