RR0510P-9760-D
MFR.Part #
RR0510P-9760-D
JLCPCB Part #
C4322452
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS